Tags

Related Posts

Share This

Deckster iPod Nano Time Piece

Innowacyjne, stylowe i zarazem bardzo użyteczne – szczególnie dla fanów iPodów. Deckster to urządzenie, które przekształci Twojego iPoda w zegarek i nie tylko…

 

Film prezentujący prototyp urządzenia.

 

Deckster First: Class – klasyczna, srebrna obudowa wykonana z aluminium w połączeniu z ręcznie wykonanym skórzanym paskiem w kolorach: Midnight Black lub Red Cherry. Model w kolorze Red Cherry występuje z krótszym paskiem, dedykowany dla kobiet. Ceramiczna powłoka wykonana z materiałów używanych do celów przemysłowych i wojskowych doskonale chroni Twojego iPoda przed rysami oraz niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi.
(Sugerowana cena: 165 USD)

 
 

Deckster Funk: Class (CKIE EXCLUSIVE) – nietypowa kolorystyka i unikalne połączenie materiałów (skóra z wełną) sprawiają, że Deckster Funk Class z pewnością wyróżnia się spośród wszystkich modeli. Dostępny w wersjach: Electric Teal i Taxi Yellow. (Sugerowana cena: 185 USD)

 

 

Deckster Night: Class (CKIE EXCLUSIVE) – eleganckie wykończenie, w połączeniu z ciemną kolorystyką doskonale pasują do garnituru czy stroju wieczorowego, a wszystko w stylu stealth. Dostępna kolorystyka: Black i Dusk Purple – oba kolory idealnie dobrane do ciemnego koloru paska. (Sugerowana cena: 185 USD)

 

 

Polecam oficjalną stronę projektu: deckster.ca gdzie można zapoznać się z najnowszymi realizacjami
oraz dokonać zakupu Deckstera!

 

 

Projekt i źródło: ckie.com